Menu Close

Prašymas skirti 1,2 % paramą Klaipėdos lopšeliui-darželiui „Alksniukas“

Dėkojame Jums už praėjusiais metais skirtą 1,2 % paramą Klaipėdos lopšeliui-darželiui „Alksniukas“

Maloniai kviečiame ir šiais metais skirti iki 1,2% sumokėto pajamų mokesčio lopšeliui-darželiui „Alksniukas“ (įstaigos kodas 190435277), bei esant galimybei paraginti savo artimuosius tai padaryti iki 2023 m. gegužės 2 d. Norėdami skirti paramą, turite užpildyti Valstybinės mokesčių inspekcijos formą FR0512 (versija 05). SVARBU! Prieš tai būtina užpildyti savo Pajamų mokesčio metinę deklaraciją, kad prašymas pervesti šią paramą būtų galiojantis.
Kaip paskirti pajamų mokesčio dalį pasirinktam gavėjui? Pajamų mokesčio dalis gali būti paskirta, prisijungus prie Valstybinės mokesčių inspekcijos Elektroninės deklaravimo sistemos (VMI EDS). Gyventojas, prisijungęs prie EDS, turi pasirinkti (įrašyti) paramos gavėją (Klaipėdos lopšelis-darželis „Alksniukas), gavėją identifikuojančius duomenis (Įstaigos kodas 190435277), skiriamą pajamų mokesčio dalį (1,2 proc.), laikotarpį, už kurį ji skiriama (2022 m.), pageidaujant — ir pajamų mokesčio dalies paskirtį.
Dėkojame už Jūsų gerumą.

Parama

Klaipėdos lopšelis-darželis  „Alksniukas“  yra paramos gavėjas todėl pagal Lietuvos Respublikos Labdaros ir paramos įstatymą turi teisę gauti paramą. Bet kuris fizinis ar juridinis asmuo gali tapti Klaipėdos lopšelio-darželio „Alksniukas“ rėmėju.

Informuojame Jus, kad įgyvendinus mokesčių reformą, nuo 2019 m. pasikeitė ir gyventojų paramai skiriamos GPM dalys, todėl paramos gavėjams bus galima skirti iki 1,2 proc. GPM (anksčiau buvo 2 proc.) ir jų pateikimo tvarka.

Nuo 2020 m. sausio 1 d. Prašymus gyventojai galės pateikti tik elektroniniu būdu per Valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau –VMI) Elektroninio deklaravimo sistemą (toliau –EDS). Atsiųsti paštu ar pateikti tiesiogiai VMI popieriniai Prašymai  nebus  nagrinėjami.

Prašymus gyventojai (ar jų atstovai) per EDS galės pateikti ne tik savarankiškai, bet ir atvykę į bet kurią apskrities valstybinę mokesčių inspekciją, kur tai padaryti jiems padės VMI darbuotojai, taip pat paskambinus telefonu 1882 / +370 5 260 5060.

Aktualią informaciją, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus bei vizualines priemones galite rasti ir specialioje VMI svetainės skiltyje, kuri bus nuolat papildoma.

Norintys skirti paramą mūsų įstaigai, tai gali padaryti keliais būdais:

• elektroniniu būdu. Internetinės bankininkystės vartotojai gali prisijungti prie Elektroninės deklaravimo sistemos ir prašymą pateikti internetu;
• eVMI mobiliąja programėle.

Jei norėtumėte skirti 1,2 proc. internetu:
1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) .
2. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite „Deklaravimas“, tada kairiajame vertikaliame meniu – „Pildyti formą“.
3. Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.
4. Užpildykite FR0512 v.4 formą tiesiogiai EDS portale.
5. Formoje užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius, (!) pažymėtus laukelius užpildyti būtina:
(!) 5 Mokestinis laikotarpis – 2020
(!) 6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams (pažymėti varnele)
(!) E1 Gavėjo tipas – 2 (paramos gavėjas)
(!) E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 190435277
(!) E3 Mokesčio dalies paskirtis – Parama darželiui
(!) E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – iki 1,2 proc. (anksčiau buvo 2 proc.)
E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2024 m. (pildoma tik norint paramą skirti ilgiau kaip 1 metus)

Jei norėtumėte skirti 1,2% naudojantis eVMI mobiliąja programėle:
1. Atsisiųskite programėlę iš „App Store“ arba „Google Play“.
2. Pasirinkite EDS Deklaracijos ir prisijunkite.
3. Spauskite „Paramos skyrimas“ ir „Pildyti naują“.
4. Užpildykite paramos skyrimo laukelius pagal aukščiau pateiktus duomenis.

SVARBU!!! Prieš tai būtina užpildyti savo Pajamų mokesčio metinę deklaraciją, kad prašymas pervesti šią paramą būtų galiojantis.

Rekvizitai paramai:

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) 190435277

Paramos gavėjo pavadinimas Klaipėdos lopšelis-darželis „Alksniukas“

Paramos gavėjo sąskaita LT327180500002142123

Gautos dovanos 2022 m.

Gautos dovanos 2021 m.

Paramos lėšų apskaita 2022 m.

Paramos lėšų apskaita 2021 m.

Skip to content